İletisim

» Adres : Yuva Mah. Yeni Mermerciler Sit. 3707. Sk. No:8 Yenimahalle/ANKARA
» Telefon : 0.312 528 17 11
» Faks : 0.312 528 17 11
» GSM : 0532 644 70 79
» E-mail : info@tezgahdunyasi.net

9 comments

 1. merhaba; ben evim için granit mutfak tezgahı yaptırmak istiyorum ;tezgah L Şeklinde 220+70cm
  bir de 90 cm +90 cm.şeklinde buraya ne yapabiliriz peşin fiyat olacak iyi çalışmalar

 2. Ahmet Uğur

  Krispino White Mtül yaptırmak istersem mutfak tezgahın uzunluğu 357cm × 65cm bana fiyat olarak mail olarak gönderirseniz sevinirim. Teşekkürler iyi günler dilerim.

 3. Hür Topçuoğlu

  L şeklinde 2 adet mutfak tezgahı yaptıracağım. Belenco Montana Grey marka olmasını istediğim bu tezgahlar kaç para olur?

 4. Orhan ÇEVİK

  iyi günler sayın yetkili.
  Çimstone Mutfak Tezgahını yaklaşık 10 yıldır büyük bir memnuniyetle kullanmaktayız. Ancak, tezgah üzerine bilmeden yapıştırmış olduğum yaklaşık 10×3 cm boyutlu şeffaf bant’ın lekesi kaldı. Wep sayfalarındaki temizlik önerilerinizin tümünü uyguladım ama bu inatçı lekeyi çıkartmakta bir türlü başarılı olamadım. Eşim bu lekeye çok takıldı. Bu lekenin giderilebilmesi için yardımcı olmanızı rica ediyorum.
  İlginize şimdiden teşekkür ederken iyi çalışmalar dilerim. Saygılarımla.
  Orhan Çevik

 5. Muzaffer Ayyıldız

  SAYIN YETKİLİ ; BANA , BALMORAL-İNDİA VE EMPERADORDARK GRANİT CİNSLERİNDEN AYRI AYRI İKİ VE DÖRT CM. KALINLIĞINDA , AŞAĞIDA EBATLARINI VERECEĞİM MUTFAK TEZGAHLARINI KAÇ TL. DEN VEREBİLECEĞİNİZİN BİLDİRİLMESİNİ ,

  EBATLAR ; 1) 55*72 2) 60*122 3) 62*353 TEŞEKKÜR EDERİM…….

 6. Merhaba, 393*60 angel white mutfak tezgahının fiyatını öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.

 7. ferah diba arslan

  Mutfak tezgahım arcadia çimstone ısı farklılığı nedeniyle dış kenarda iç kısma doğru yaklaşık 20 cm çatladı ilk anda çatlama çok belirgindi soğuyunca çatlama izi çok belli olmamaya başladı sadece elim sürtünce hissediyorum çok dikkatli bakınca beli belirsiz benim sormak istediğim şimdi ne yapabilirim daha sonra bu çatlak ilerleyebilirmi veya daha fazla açılabilirmi bunun beli olmayacak bir yapıştırıcısı varmıdır acil cevaplayabilirseniz minnettar olurumteşekür ederim cevabınıza

 8. Selam.Mutfak tezgahı(3,90 m) Parlak yıldızlı Granit star galaxy yaptırmak istiyorum.Fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum.Teşekkürler.

Soru - Cevap Formu

Mail adresiniz paylaşılmaz.Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur. *

*