en iyi mutfak tezgahı hangisi
en iyi mutfak tezgahı hangisi

En İyi Mutfak Tezgahı Hangisi ?

En İyi Mutfak Tezgahı Hangisi ?

 

Firmamız uzun süredir siz değerli müşterilerimize Mutfak Tezgahı Çeşitleriyle hizmet vermektedir,  Mutfağınızın olmazsa olmazlarından Mutfak Tezgahı alırken dikkat edilecek hususlardan biri olan Tezgahın Kalitesidir, Firmamız size yardımcı olmak amaçlı En iyi Mutfak Tezgahlarını aşağıdaki gibi sıralamaktadır.

En İyi Mutfak Tezgahı Çeşitleri ;

 • Belenco Mutfak Tezgahı: Granite göre daha fazla dayanıklı olmakla beraber hiçbir mutasyona uğramaz ve sert bir yapıya sahiptir.
 • Granit Mutfak Tezgahı: Müşterilerimizden en çok talep gelen ürün olmakla beraber hiçbir hava koşulundan etkilenmez, dayanıklı uzun ömürlü ve kalitelidir.
 • Çimstone Mutfak Tezgahı: İstenilen renk ve model uygulana bilir, temizliği oldukça kolay uzun ömürlü ve dayanıklıdır.

Mutfağınızı en şık gösterecek ve sizi uzun yıllarca rahat ettirecek Mutfak Tezgahına sahip olmak için firmamız ile iletişime geçin.

4 comments

 1. Çok güzel begendim

 2. Begendim

 3. bedriye kitiz

  merhaba, yeni mutfak yaptırıyorum. beyaz parlak akrilik kapaklı. tezgah için de belenco montana grey rengi tam istediğim renk. çimstonda da buna benzer bir renk var. dayanıklılık, kullanım kolaylığı açısından birbirine üstünlükleri var mı? çünkü ikisinden biri olacak ve karar veremiyorum. ısıya ,çizilmeye, limon vs. ye dayanıklılıkları arasında fark var mı?. fiyatları nasıl? farklı mı?öneriniz hangisi olur? yardımınızı bekliyorum. teşekkürler

 4. 2,80×2,80 mutfak
  1) Mutfak dolabı
  2) yerler ve duvarların yarısına kadar fayans
  3) su tesisatı vb. eski tezgahın kırılması duvarların strafor ile kaplanması (iç dış) artı boyası kalem kalem ne kadar ücret çıkar (anahtar teslim yani) yazarmısınız teşekkürler.
  mutfak dolabı ve tezgah mermerini kalitesine göre ayrı ayrı fiatlayabilirmisiniz
  tabiki net ölçü almak gerekir ama bizde kabaca fiat değerlendirmesi yapıp kendimizi ayarlayalım
  çok teşekkür ederim iyi çalışmalar

Soru - Cevap Formu

Mail adresiniz paylaşılmaz.Yıldızlı alanları doldurmak zorunludur. *

*